Hosting bez kosztów – czy to możliwe?

Macierze RAID w serwerowni lukasAMD

Czy wydaje Ci się realne, abyś cokolwiek w dzisiejszym świecie mógł dostać po prostu od tak, za darmo i w pełni bezpłatnie? W szczególności, jeżeli to coś ma odnosić się do szeroko dziś rozumianej formy reklamy i promocji w sieci? O dziwo, jest jedna z opcji, za którą w ogóle nie ponosimy żadnych kosztów jako klienci i konsumenci zarazem. W grę wchodzi tuj przede wszystkim solgar hosting darmowy, których był popularny kiedyś, jeszcze parę dobrych lat temu, na tyle bardzo, że mało kto w ogóle decydował się na korzystanie z usług profesjonalnych placówek hostingowych proponujących „normalny” hosting. Powód? Po co pakować się w koszty, skoro to samo można mieć kompletnie za darmo.

I tu jest pies pogrzebany, bowiem wcale nie jest to tak, że kiedy decydujesz się na hosting bezpłatny przekładnia kierownicza masz do czynienia z tym samym stricte co w przypadku podpisania umowy o współpracę z agencją reklamową czy ściśle z agencją hostingową.

Różnice są na pierwszy rzut oka już chociażby naprawdę gigantyczne. Przede wszystkim pod kątem technicznym hosting darmowy jest bardzo słaby i co najważniejsze- nie ma komu i nie ma na jakich podstawach decydować się na składanie uwag, skarg czy zażaleń. Ponadto nie zapominajmy również i o tym istotnym fakcie, że hosting w szczególności opiera się na wysokiej jakości serwerów, czyli po prostuj wydzielonych do przechowywania danych zasobów internetowych komputerów. Jeżeli podpiszesz umowę z firmą hostingową, masz konieczność uzyskania wysokiej jakości maszyny, na jakiej spoczną Twoje wszystkie zasoby www. Nie ma tak dobrze zaś w zakresie hostingu zupełnie bezpłatnego.
Autor:

Zobacz stronę autora: okna Gdańsk