jakie przetwory utrwala sie cukrem


jakie przetwory utrwala sie cukrem

Penis faktów, które mogą być zaskakujące – Co każdy facet powinien wiedzieć

Spójrzmy prawdzie w oczy: większość ludzi uważają się za ekspertów, jeśli chodzi o narzędzia, które wykonują wokół w swoich spodniach. Po tym wszystkim, przeciętny człowiek użyje jego penisa kilka razy dziennie, aby oddać mocz, a jeśli masz szczęście, to samo narzędzie mięsiste może stać się bardziej przyjemne instrumentem w sypialni.http://danel-hurt.pl/jeans—damskie—hurt,data,1201,0.html Ale nawet najbardziej światli ludzie mogą być zaskoczony przez niektóre z dziwnych, dzikich i wspaniałych faktów penisa, które sprawiają, męski członek jest tak wyjątkowy, dlatego zasługuje na należytą starannością penisa!

1. Około połowa Penis mężczyzny jest w jego ciele.

Większość facetów naprawdę lubią dotykać ich śmieci, jakby chciał uspokoić się najbardziej męski narzędziem, że natura jest nadal tam, tylko czekają, aby być wykorzystane. Ale w istocie narażona penisa stanowi jedynie połowę średniej męskiego członka. Reszta jest schowany wewnątrz jamy ciała. Ten projekt jest częściowo odpowiedzialny za firmę i nieustępliwą erekcji mężczyzny podczas intymnych chwil. Jest mnóstwo tkanki penisa, że ??trzyma w miejscu, zapewniając, że nie odchylić w górę, w dół lub na boki, gdy nadszedł czas na jakimś erotycznym działaniu.

jakie przetwory utrwala sie cukrem

2. Penis może złamać.

Kiedy się zaczyna wzbudzać spotkanie, komory erekcji penisa pęcznieją krwią. Komory te są otoczone włóknistej tkanki łącznej, które nadają im kształt. Kiedy nagły ruch w nieoczekiwanym kierunku poddaje napięte tkanki penisa do skrajnego stresu, to tkanka może pęknąć. Jest to słyszalne i rozdzierający wydarzenie, które niemal na pewno zakończy się w podróż do szpitala.

3. „wykorzystuj albo strać” Stosuje się do penisa.

Mając erekcji może być czasami kłopotliwe, a nawet niebezpieczne, ale ludzie, którzy nie pozwalają się cieszyć żadnych chwil stanowczością można stwierdzić, że ich wały stają się mniejsze i mniejsze z każdym rokiem.
Wpis zawdzięczamy