jakie przetwory otrzymujemy z warzyw


jakie przetwory otrzymujemy z warzyw

Odzyskanie Your Health po cięciu cesarskim

Jeśli dziecko urodziło się z pomocą cesarskie cięcie, oznacza to, że jego pierwszy krzyk - to specjalny cud. Ale trzeba odzyskać jak najszybciej po tej operacji, aby cieszyć się szczęściem macierzyństwa.

Pierwsze dni po cesarskie cięcie są najtrudniejsze. Takie małe rzeczy, takie jak obracanie na boki, kaszel, biorąc głęboki oddech lub osiągnięcia łóżko jest tak trudne dla ciebie.http://www.pirox.pl

Pierwsze dni

Podczas pierwszego dnia po operacji nowa matka jest na oddziale intensywnej terapii, gdzie pielęgniarki i anestezjolog opiekować się nią. Biorą jej ciśnienie krwi, tętno, temperaturę, poziom wartości skurczu macicy i intensywności wydzielina pochwy, oddawanie moczu.

Pielęgniarka zmienia opatrunki na terenie pooperacyjnym ściegu. Po zrobieniu znieczulenia zewnątrzoponowego lub podpajęczynówkowego kobieta powinna zostać w łóżku od 3 do 12 godzin. Ona powinna wstać powoli, bez pośpiechu, gwałtownych ruchów i pewnie w obecności jakiegoś personelu medycznego lub krewnych. Ona może siedzieć na 2.-3 dzień po operacji.

Aby czuć się bardziej komfortowo po operacji, po prostu należy wykonać następujące rady:

zboczyć

1. Będzie Ci łatwiej skręcić z powrotem do siebie, jeśli, po pierwsze, ugnij kolana, tak aby Twoje stopy będą ustawione na poziomie leżysz dalej.

2. ustawić cię nogi przeciwko tym poziomie i podnosić swoje biodra tak, aby zwrócić się do góry od ramion do kolan.

3. Zamień swoje biodra na bok i pociągnąć w dół je. Następnie obrócić górną część ciała w tym samym kierunku.

Tak, jesteś leżąc na boku. Taki sposób oszczędza się szwów przed uszkodzeniem i zapobiega łokcie od bolesnej ocierają prześcieradła.

Kaszel

Jeśli podano znieczulenie ogólne podczas pracy, trzeba kaszel pozbyć się nagromadzonego mułu, że w płucach.

Za pomocą prostej techniki zwanej "hau" tkaniny sklep internetowy, aby usunąć gardła bez bolesnych doznań.
Wpis zawdzięczamy