jakie przetwory mozna zrobic z aronii


Jak zrobić Crepes

To nie tylko Francuzi, którzy wiedzą, jak zrobić naleśniki. Wszędzie ludzie są spragnieni świetlne naleśniki i chcą być w stanie wykonać je w domu. Na szczęście, to nie może być prostsze. Wszystko czego potrzebujesz to kilka narzędzi i trochę cierpliwości.

Po pierwsze, trzeba będzie zrobić ciasto. Nie można po prostu użyć ciasto naleśnikowe, ponieważ będzie to zbyt gruba dla naleśniki.

paczki do hiszpanii

Podstawowy przepis na ciasto krepa jest 1 szklanka mąki, 1 szklanka mleka, 2 łyżki masła, 2 jajka i szczyptę soli. Inne przepisy mogą zawierać drobne aromatów. Można również zakupić mieszankę krepy, gdzie po prostu trzeba dodać kilka składników.

Za pomocą trzepaczki do mieszania tych składników razem. Trzepaczka jest ważne, gdyż dzięki nim zerwać wszelkie grudki mąki, tworząc całkowicie gładkie ciasto. Ciasto powinno być bardzo cienka i łatwo uciec z łyżką.

Będziesz musiał rozgrzać swoje krepa patelni. Niektórzy ludzie wykorzystują regularny patelnię do naleśników, ale inni kupić patelnię krepy na kuchence lub użyj elektrycznego ekspres krepy. Korzyść z krepy specjalnej patelni jest to, że łatwiej jest odwrócić krepy skończona. Nie jest to konieczne, ale duży bonus, jeśli wydają się być nieco niezdarny. Daj mu kilka minut, aby prawidłowo ciepło, inaczej dostaniesz krepy, które nie w pełni gotowane we wszystkich miejscach.

Wlać około jedną czwartą szklanki ciasta na swoim krepy patelni. Oczywiście, to http://pik-okna.pl/okna/okna-drewniane zmienia się w zależności od tego, jak duży jest twój pan jest. Im większy pan, tym bardziej ciasto trzeba. Następnie rozprowadzić cienką na patelni, albo przez skręcenie patelnię wokół lub przy użyciu rozrzutnika krepy.

Uważaj na kucharza krepy. Ponieważ krepy jest tak cienka, że ??nie potrwa długo, aby zobaczyć, że to zaczyna wyglądać gotowane, nawet na nieprzetworzonego stronie, która jest skierowana do góry.
Wpis zawdzięczamy cięcie blach miedzianych