jakie przetwory mozna zrobic z dyni


jakie przetwory mozna zrobic z dyni

Jeśli dziecko aktywnie ssanie piersi we właściwej pozycji podczas karmienia, można traktować tę datę jako dekantacji. Jeśli ssał bezwładnie, odciągnąć piersi po karmieniu.

– Choć każda randka z dzieckiem nie należy koncentrować się na ilości, że jest do bani, ale po drodze bierze piersi.

– Połóż dziecko do obu piersi w czasie jednego karmienia z pewnością dla lepszej stymulacji laktacji. Czy to aż poczujesz znaczną powodzi mleka, która może rozpocząć się na 2. do 5. dnia po zaczęli doprowadzenia dziecka do ciebie regularnie.

– Karmić dziecko tylko wtedy, gdy jest spokojny. W przeciwnym razie nie będzie w stanie znaleźć i złapać sutek. Jeśli dziecko płacze mocno, przytulić go, waggle i uspokoić. Następnie daj mu pierś. Aby zmniejszyć pooperacyjny letarg, położyć poduszkę pod dzieckiem podczas karmienia, leżąc na boku. Z czasem ból ściegu przeminą, a poczujesz tylko radość podczas karmienia dziecka.

jakie przetwory mozna zrobic z dyni

Jesteś w domu z dzieckiem!

Nie denerwuj się, jeśli obliczu kłopotów karmienia dziecka. Należy rozpocząć karmienie jest spokojny i zrelaksowany jak to możliwe, jak możesz. Dowiedz się myśleć o niczym, że może powodować smutny lub przeszkadzać.

Ponadto psychiczne napięcie może zmniejszyć wydzielanie mleka dwukrotnie.

jakie przetwory mozna zrobic z dyni

– Zaproś konsultant na karmienie piersią, aby dowiedzieć się, praktyki i techniki karmienia piersią (trzeba nauczyć oddanie, usuwając dziecka do / z piersi poprawnie, podejmowania bardziej komfortowo, paszy w różnych pozycjach, pasz leżącego i spania z dzieckiem, odciągnąć poprawnie , Jeśli to konieczne),

– Połóż dziecko do piersi, co 2 godziny przed konsultacją z karmienia piersią, niezależnie od tego, czy śpi, czy nie, bez przerwy nocnej od 22.00-24.00 do 4 rano.

– Zabierz swoje dziecko w łóżku z wami, jak tylko udać się do łóżka i spać z nim podczas całej nocy.

Wpis zawdzięczamy